Dawkowanie Kamagry – bezpieczne i skuteczne

By admin1sd23

22 maja 2019

Uznawana za jeden z najskuteczniejszych leków na zaburzenia erekcji, Kamagra pozwala osiągać maksymalną satysfakcję seksualną dla obu stron. Należy jednak pamiętać o odpowiednim dawkowaniu – najlepiej zaleconym przez lekarza. Pozwoli to uniknąć efektów ubocznych przedawkowania i zachować pełne bezpieczeństwo dla zdrowia i samopoczucia mężczyzny.

Zawarty w Kamagrze składnik aktywny – sildenafil – w reakcji z pobudzeniem wywołanym pieszczotami rozszerza naczynia krwionośne członka, powodując jego większe ukrwienie, a co za tym idzie pełną i satysfakcjonującą erekcję. Lek ten jest obecnie bardzo popularny wśród mężczyzn i polecany na wielu forach internetowych i nie tylko. Jednakże zarówno ulotka Kamagry, jak i różnego rodzaju artykuły na portalach internetowych, straszą poważnymi skutkami ubocznymi leku. Warto więc dowiedzieć się, jak dawkować Kamagrę, aby była nie tylko skuteczna, ale też bezpieczna.

Dla każdego inna dawka

Zawarty w Kamagrze sildenafil ma trzy rodzaje dawkowania: 25 mg, 50 mg oraz 100 mg, co odpowiada ćwiartce i połówce tabletki oraz całej tabletce. Nie ma jednej skutecznej i bezpiecznej dawki Kamagry dla każdego mężczyzny. Na jednego w pełni podziała najmniejsza dawka, inny będzie potrzebował dawki maksymalnej. To ważne, by skonsultować dawkowanie Kamagry z lekarzem – internistą lub seksuologiem. Zbyt duża dawka leku może bowiem wywołać skutki uboczne, o których wspomina ulotka, takich jak zaczerwienienie twarzy i uczucie gorąca, bóle głowy, nudności, osłabienie organizmu czy omdlenia.

Zawsze najlepiej zacząć od najmniejszej dawki Kamagry – według badań działa ona na 62% mężczyzn. Po zażyciu połówki tabletki satysfakcjonujący efekt zadeklarowało 74% mężczyzn. Natomiast dawka maksymalna zadziałała w przypadku 82% badanych. Niezależnie od ilości przyjmowanego leku, jego działanie może być odczuwalne nawet do 5-6 godzin. W tym czasie wzwód może wystąpić wielokrotnie – oczywiście w reakcji na podniecenie wywołane np. pieszczotami. Jednakże substancja czynna leku utrzymuje się w organizmie przez 24 godziny. Dlatego nie należy zażywać Kamagry częściej niż raz na dobę.

Zwiększenie dawki Kamagry – czy jest bezpieczne

Mężczyźni zadowoleni z działania leku mogą się zastanawiać, jaki efekt da na przykład zwiększenie dawki do 200 mg. Odważni, którzy się na to zdecydowali, nie doznali jednak nadnaturalnych uniesień – przeciwnie, badania wykazują, iż podwojenie dawki leku zmniejszyło liczbę usatysfakcjonowanych mężczyzn aż o 2%. Przedawkowanie leku nie tylko nie poprawia jego działania, ale jest wręcz niebezpieczne dla zdrowia. Mężczyźni, którzy m.in. na forach internetowych uskarżali się na efekty uboczne, takie jak np. senność czy nudności, w przeważającej części zastosowali nieodpowiednią dawkę leku.

Stosowanie Kamagry jest bezpieczne dla mężczyzn, którzy nie mają poważnych problemów zdrowotnych takich jak choroba wieńcowa, nadciśnienie tętnicze czy niedawno przebyty zawał serca. Dawkowanie leku najlepiej jednak uzgodnić z lekarzem – jest to tym bardziej istotne, jeśli mężczyzna przyjmuje inne leki. Specjalista ustali też, czy nie istnieją dodatkowe przeciwwskazania do przyjęcia maksymalnej dawki leku. Kamagry nie należy też stosować z innymi lekami leczącymi zaburzenia erekcji, zawierającymi m.in. tadalafil, wardenafil czy awanafil. Trzymanie się tych zasad pozwoli w pełni wykorzystać potencjał Kamagry i cieszyć się udanymi zbliżeniami i satysfakcją seksualną.

About admin1sd23